Смола змішаної дії Amberlite MB-20

Ecosoft Виробник: Ecosoft
Виконаємо монтаж обладнання
+380939539174   +380679539175   +380930790072
Покупка в кредит

Перед покупкою частинами або в розстрочку уточніть будь ласка наявність товару!

В наявності
11 220.00грн.

Опис Смола змішаної дії Amberlite MB-20

Amberlite ™ MB20 H / OH це суміш полідисперсного катионита і аніоніти для промислових установок демінералізації води. Високі кінетичні характеристики і обмінна ємність компонентів MB20 H / OH гарантує відмінні результати як в малих лабораторних апаратах, так і великих промислових установках отримання деионизированной води.
MB20 H / OH являє собою готову до використання однорідну суміш катіоніту (зерна з темним забарвленням) і аніоніти (зерна світлого забарвлення). MB20 H / OH дозволяє вийти на режим з мінімальною витратою води на первинну промивку смоли. У разі використання MB20 H / OH для полірування води із вхідними електропровідністю не більше 10 мкСм / см, зазвичай досяжна електропровідність << 0,1 мкСм / см з нейтральним pH.
Зазвичай відпрацьовану шихту викидають і замінюють на нову. Залежно від використовуваної технологічної схеми водопідготовки, можливе використання Amberlite ™ MB20 H / OH в регенеріруемих фільтрах змішаної дії. У таких установках повинно здійснюватися поділ шару на катионит і анионит зворотним потоком води. Після цього катионит і анионит можуть бути отрегенеріровани окремо.
Основні області застосування
Медичні заклади
Фармацевтичні виробництва
мікроелектронні виробництва
лабораторії
Парові котли, автоклави
біотехнологічні виробництва
Основні переваги
Високий ступінь деионизации (електропровідність 0,1 мкСм / см досяжна в більшості випадків)
Мале споживання води на промивку фільтрів
Ефективне видалення кремнію і вуглекислоти
Висока однорідність і постійну якість незалежно від партії продукту
Механічна і хімічна стійкість компонентів гарантує тривалий термін служби
МЕХАНІЗМ РОБОТИ
Amberlite ™ MB20 H / OH являє собою суміш сильнокислотного катионита в H-формі і сільноосновним аніоніта в OH-формі.
При контакті з водою, катионит поглинає позитивні іони металів і інших іонних речовин, що містяться у воді, виділяючи еквівалентну кількість іонів водню. Аніоніт поглинає негативні іони (гідрокарбонати, сульфати, органічні кислоти і т.д.), виділяючи еквівалентну кількість гідроксид іонів. Іони водню взаємно нейтралізуються гідроксид-іонами з утворенням молекул води, завдяки чому змішані смоли мають високу ефективність деионизации води.
Чим вищий вміст домішок у вхідній воді, тим швидше закінчується ресурс (обмінна ємність) смоли. Тому фільтри змішаної дії зазвичай використовуються для «полірування» пермеата зворотного осмосу або знесоленої на іонообмінних фільтрах води. Після виснаження ресурсу іонообмінної смоли, її необхідно замінити на нову. Вивантаження шихти з фільтрів може бути здійснена гідротранспортом або ручним витяганням.
MB20 H / OH також може бути розділена на компоненти і прорегенерірована окремо. В цьому випадку, катионит регенерується 1-5% розчином сірчаної або соляної кислоти, анионит регенерується 1-5% розчином гідроксиду натрію. Після регенерації смоли повинні бути знову перемішані до однорідного стану.
11 220.00грн.

Характеристики Смола змішаної дії Amberlite MB-20

Технічні характеристики
Допустимий діапазон pН 0…14
Мінімальна висота шару 700 мм
Максимальна робоча температура 5…60 °C
Регенерація/витіснення 2…8 м/г
Робоча швидкість потоку/швидка промивка 15…40 м/г
Розрахунок фильтроцикла ФЦ (м³) = V (л) × 0,5 ÷ TDS (мг-экв/л)
Швидкість зворотної промивки 5…10 м/г
Інформація про товар
MB20
11 220.00грн.

Відгуки Смола змішаної дії Amberlite MB-20

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду