Умови згоди


Договір-оферта

 Цей текст є угодою між інтернет-магазином «condens.com.ua», що має назву надалі «інтернет-магазин», і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець »і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину« condens.com.ua ».

 1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст.ст. 633, 641, 642 і гл. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом через наш інтернет-магазин.

1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі "Я прочитав і згоден з правилами Угоди" при оформленні замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити товар на території України.

1.5. Товар оплачується тільки в національній валюті при доставці товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

 2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.

2.3 На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу наявну інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

2.6. Товари, що реалізуються Інтернет-магазином, відображаються на Сайті із зазначенням відомостей про основні споживчі властивості товару, способі його застосування і місце знаходження продавця у відповідних розділах.

 3. Порядок придбання товару в інтернет-магазінe «condens.com.ua»

3.1. Замовлення приймаються через інтернет-магазин та офіційні сторінки в соціальних мережах.

3.2. Покупець інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний. Подальше кількість товару в замовленні коригується менеджером. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону, по електронній пошті або оформлений самостійно на Сайті.

3.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

3.4.При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

3.6. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Інтернет-магазину.

3.7. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.

3.8. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.9. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.10. Зміна Продавцем ціни на оплачений Покупцем Товар не допускається.

3.11. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження грошових коштів Продавцю.

 4. Доставка і передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється службами доставки, зазначеними в розділі "Оплата і доставка" по території України.

4.2 Відправлення замовленого товару по Україні здійснюється протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Вихідні і офіційно визнані свята в Україні не входять в число робочих днів.

4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи: товарний чек в друкованому вигляді або заповнений вручну. Даний документ так само може бути відправлений Покупцю на електронну пошту.

4.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або пункті видачі виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару.

4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

4.6. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

 5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблений в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом передачі готівкових коштів співробітникам служби кур'єрської доставки.

5.2 замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, може бути оплачений Покупцем посредствам сервісів, які пропонує компанія-перевізником. 5.3.Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину за допомогою сервісу, пропонованого Інтернет-магазином, протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.4. Прі не надходження коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

 6. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання замовлення при доставці кур'єром.

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики і присутній товарний чек.

6.3. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок. Продавець повертає Покупцю вартість оплаченого товару, за вирахуванням витрат, які несе продавець при поверненні товару, а також різних комісій за переказ грошових коштів, протягом десяти робочих днів з дати отримання повернутого товару на свій склад. Форма повернення грошових коштів безпосередньо залежить від форми оплати товару Покупцем.

 7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування

7.1. При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний. Продавець задовольняє вимогу Покупця протягом 24 робочих днів з дати пред'явлення Покупцем письмової претензії по електронній пошті.

 8. Права та обов'язки сторін

8.1. Покупець зобов'язаний:

а) самостійно оформити замовлення в інтернет-магазині condens.com.ua.

б) своєчасно оплатити та забрати замовлення на умовах Цього договору.

8.2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов Даного договору.

8.3. Продавець зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору;

б) передати Покупцю товар відповідно до обраного зразком за «Каталогом», оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупцеві;

г) Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.

 9. Відповідальність сторін

9.1. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

9.2. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. В іншому випадку сторони звертаються до суду.

9.3 Продавець не несе відповідальність за неправильну установку та експлуатацію товарів.

 10. Термін дії цього договору

10.1. Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.

Потрібна порада?

Якщо вам складно визначитися з вибором, напишіть нам на пошту

Задати питання

Допомогти знайти?

Якщо ви не знайшли те, що шукали, скористайтеся пошуком по магазину

Новинки 2021

Новорічне оновлення асортименту вже тут, на нашому сайті!

Дивитися новинки