Компактний фільтр пом'якшення води Ecosoft FK0844CEMIXA

Популярний
4
4
5
Компактний фільтр пом'якшення води Ecosoft FK0844CEMIXA
Ecosoft Виробник: Ecosoft
Виконаємо монтаж обладнання
+380939539174   +380679539175   +380930790072
Покупка в кредит

Перед покупкою частинами або в розстрочку уточніть будь ласка наявність товару!

В наявності

27 049.00грн.

Опис Компактний фільтр пом'якшення води Ecosoft FK0844CEMIXA

Фільтр Ecosoft FU0844CE призначений для зниження жорсткості води господарсько-побутового призначення. Система складається з двох основних компонентів - модуля (балона з керуючим клапаном) і бака-солерозчинника.
Що таке жорстка вода?
Осад на нагрівальних елементах побутових приладів, білий наліт на кахлі і сантехніці, розлучення на скляних поверхнях - все це жорстка вода.
Крім негативного впливу на стан побутової техніки, високий вміст іонів жорсткості має вплив і на здоров'я людини. Така проблема властива як для води з природних джерел, так і для подається з міського водопроводу. Причинами цього можуть бути жорстка вихідна вода, недосконалість технологій централізованого очищення, а також застосування застарілих технологій.
Ефективне вирішення проблеми жорсткої води
Для зниження жорсткості води господарсько-побутового призначення використовуються фільтри-пом'якшувачі такі як Ecosoft FU0844CE. В якості фільтруючого завантаження використовується іонообмінна смола HCR-S / S (катионит виробництва Dow, Dowex ™). В процесі фільтрації відбувається ионообменная реакція, в результаті якої іони солей жорсткості заміщуються безпечними іонами натрію, приводячи в норму рівень жорсткості води.
Фільтр-пом'якшувач знижує енергоспоживання, підвищує ефективність роботи побутової техніки та знижує частоту поломок, істотно скорочуючи витрати на ремонти.
Які особливості фільтра?
Економне споживання таблетованій солі
Фільтр повністю автоматизований, безшумний
Надійна і ефективна робота фільтруючого матеріалу протягом не менше 5 років (за умови належної експлуатації)


Пристрій і робота фільтра
-балон (колона) з фільтрує завантаженням
-бак-солерозчинник з ємністю для зберігання таблетованій солі і приготування розчину для регенерації фільтруючого завантаження
-керуючий клапан (встановлений у верхній частині колони)
Корпус фільтра виготовлений з композиційного полімерного матеріалу, який не схильний до корозії.
Для кого підійде краще?
Фільтр Ecosoft FU0844CE розроблений для будинків і квартир з 1 санвузлом. Установка призначена для пом'якшення води господарсько-побутового призначення.
Система розрахована на щоденну підготовку води для 4 осіб. Після пом'якшення вода може пройти доочистку до стану питної за допомогою системи зворотного осмосу.
Як це буде виглядати?

ЯК ПРАЦЮЄ ФІЛЬТР
Фільтр-пом'якшувач для води працює в автономному режимі. Система ефективно пом'якшує воду і самостійно контролює всі процеси своєї роботи. Якщо ресурс системи вичерпався, вона самостійно вийде на регенерацію, але тільки в той час, коли споживання води мінімально, щоб не позбавити вас доступу до очищеної води. Крім того, пом'якшувач запам'ятовує інтенсивність вашого споживання води в різний час, і адаптується таким чином, щоб чиста вода була доступна навіть при піковому її споживанні - наприклад, на вихідних.
Фільтр підключається до водопроводу подачі холодної води. Попередньо очищена від механічних домішок вода надходить в корпус фільтра, заповнений іонообмінної смолою. Вода проходить через шар смоли, при цьому солі жорсткості затримуються на смолі. Очищена вода через центральну трубу корпусу подається споживачеві.
Після вичерпання ресурсу смоли, коли вона вже не може поглинати іони жорсткості, керуючий клапан переводить фільтр в режим регенерації.
Регенерація
Регенерація проходить в 4 стадії, які чітко запрограмовані, і здійснюються клапаном самостійно.
Перша стадія - фільтр промивається зворотним потоком води, що дозволяє розпушити фільтруючий матеріал і вимити з нього механічні домішки.
Потім з бака в корпус фільтра подається розчин солі, він проходить через смолу, внаслідок чого з неї вимиваються солі жорсткості, і, разом з залишками розчину, скидаються в каналізацію.
Після закінчення регенерації здійснюється промивка смоли прямим потоком води (стадія 3) для вимивання залишків сольового розчину.
Остання стадія (4) - заповнення сольового бака водою для розчинення таблетованій солі і підготовка розчину до наступної регенерації. Після цього система знову може використовуватися для очищення води.
27 049.00грн.

Характеристики Компактний фільтр пом'якшення води Ecosoft FK0844CEMIXA

характеристики фільтра
Вага нетто, кг 45
Витрата води на регенерацію (об'єм стоків), м3 0.25
Витрата солі на регенерацію, кг 2.5...3.7
Діаметр підключення трубопроводів 1"
Електроживлення, В 230
Комплектація Корпус фільтра | Багатофункціональний клапан Clack WS1 РЄ (США) | Бак з сольовий системою для регенерації | Іонообмінна смола Dowex (Dow Chemical, США)
Обсяг фільтруючого матеріалу 25
Перепад тиску в робочому режимі, бар 0,5-1,0
Продуктивність робоча / максимальна, м3 / год 1,3/1,6
Ресурс, м3 (при жорсткості 5 мг-екв/л) 5
Робочий тиск, бар 2-6
Розміри фільтра, (ВхШхГ), мм 133х70х45
Споживана потужність, Вт 30
Тип фільтра Фільтр пом'якшення води
Тривалість регенерації, хв 80...110
Інформація про товар
FU0844CE
27 049.00грн.

Відгуки Компактний фільтр пом'якшення води Ecosoft FK0844CEMIXA

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду