Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF42VGKS (MUZ-EF42VG)

Mitsubishi Electric Виробник: Mitsubishi Electric
Виконаємо монтаж обладнання
+380939539174   +380679539175   +380930790072
Покупка в кредит

Перед покупкою частинами або в розстрочку уточніть будь ласка наявність товару!

В наявності
84 767.00грн.

Опис Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF42VGKS (MUZ-EF42VG)

Mitsubishi Electric MSZ-EF42VGKS/MUZ-EF42VG — настінна інверторна спліт-система побутової серії Дизайн (Design Inverter), створена на прохання італійського підрозділу Mitsubishi Electric, де дизайну приділяється особлива увага. Крім внутрішнього блоку, виконаного в чорному кольорі, в лінійці представлені блоки в сріблястому та білому виконанні.

Система розрахована обслуговування житлових приміщень площею до 42 кв.м. при нижній температурній межі в режимі обігріву -15 ⁰C.

Внутрішній блок укомплектований фільтром, що має бактерицидні властивості за рахунок частинок срібла в його основі, ІЧ-пультом дистанційного керування з підсвічуванням дисплея та інтегрованим Wi-Fi інтерфейсом. Він відрізняється своєю тихою роботою, відмінною енергоефективністю та спеціальною системою повітряних напрямних, що створюють оптимальну форму та швидкість повітряного потоку.

Тижневий таймер дозволить Вам встановити час увімкнення/вимкнення та зміни необхідної температури в розрізі кожного дня (це не стосується зміни режиму роботи — охолодження або обігрів).

Режим "I save" дозволить зберегти набір як для режиму охолодження ("ECONO COOL"), так і для режиму обігріву. Це зручно для швидкого перемикання кондиціонера на економний режим роботи або для переходу до налаштувань, які Ви найчастіше використовуєте. Крім того, режим I save може використовуватися для чергового опалення, т.к. мінімальна задається температура в цьому режимі становить +10 ⁰C.

Зовнішній блок MUZ-EF42VG оснащений системою, що відключає силові ланцюги в режимі очікування, при цьому скорочуючи енергоспоживання.

Слід зазначити можливість встановлення спліт-системи Mitsubishi Електрик MSZ-EF42VGKS/MUZ-EF42VG на магістралі, що працювали з фреоном R-32.

84 767.00грн.

Характеристики Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF42VGKS (MUZ-EF42VG)

Основні характеристики
Особливості wi-fi
Характеристики кондиціонування
Колір Сріблястий
Комплектація Пульт ДУ
Максимальна кількість внутрішніх блоків 1
Площа приміщення 42 м²
Потужність обігріву 5,4 кВт
Потужність охолодження 4,2 кВт
Режими роботи Обігрів | Охолодження
Тип Спліт-система
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип фреону R32
Ультрафіолетове очищення повітря Немає
Інформація про товар
MSZ-EF42VGKS (MUZ-EF42VG)
84 767.00грн.

Відгуки Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF42VGKS (MUZ-EF42VG)

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду