Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF35VGKB (MUZ-EF35VG)

Mitsubishi Electric Виробник: Mitsubishi Electric
Виконаємо монтаж обладнання
+380939539174   +380679539175   +380930790072
Покупка в кредит

Перед покупкою частинами або в розстрочку уточніть будь ласка наявність товару!

В наявності
69 042.00грн.

Опис Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF35VGKB (MUZ-EF35VG)

Mitsubishi Electric MSZ-EF35VGKB/MUZ-EF35VG — настінна інверторна спліт-система побутової серії Дизайн (Design Inverter), створена на прохання італійського підрозділу Mitsubishi Electric, де дизайну приділяється особлива увага. Крім внутрішнього блоку, виконаного в чорному кольорі, в лінійці представлені блоки в сріблястому та білому виконанні.

Система розрахована обслуговування житлових приміщень площею до 35 кв.м. при нижній температурній межі в режимі обігріву -15 ⁰C.

Внутрішній блок укомплектований фільтром, що має бактерицидні властивості за рахунок частинок срібла в його основі, ІЧ-пультом дистанційного керування з підсвічуванням дисплея та інтегрованим Wi-Fi інтерфейсом. Він відрізняється своєю тихою роботою, відмінною енергоефективністю та спеціальною системою повітряних напрямних, що створюють оптимальну форму та швидкість повітряного потоку.

Тижневий таймер дозволить Вам встановити час увімкнення/вимкнення та зміни необхідної температури в розрізі кожного дня (це не стосується зміни режиму роботи — охолодження або обігрів).

Режим "I save" дозволить зберегти набір як для режиму охолодження ("ECONO COOL"), так і для режиму обігріву. Це зручно для швидкого перемикання кондиціонера на економний режим роботи або для переходу до налаштувань, які Ви найчастіше використовуєте. Крім того, режим I save може використовуватися для чергового опалення, т.к. мінімальна задається температура в цьому режимі становить +10 ⁰C.

Зовнішній блок MUZ-EF35VG оснащений системою, що відключає силові ланцюги в режимі очікування, при цьому скорочуючи енергоспоживання.

Слід зазначити можливість встановлення спліт-системи Mitsubishi Електрик MSZ-EF35VGKB/MUZ-EF35VG на магістралі, що працювали з фреоном R-32.

69 042.00грн.

Характеристики Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF35VGKB (MUZ-EF35VG)

Основні характеристики
Особливості wi-fi
Характеристики кондиціонування
Колір Чорний
Комплектація Пульт ДУ
Максимальна кількість внутрішніх блоків 1
Площа приміщення 35 м²
Потужність обігріву 4,0 кВт
Потужність охолодження 3,5 кВт
Режими роботи Обігрів | Охолодження
Тип Спліт-система
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип фреону R32
Ультрафіолетове очищення повітря Немає
Інформація про товар
MSZ-EF35VGKB (MUZ-EF35VG)
69 042.00грн.

Відгуки Кондиціонер Mitsubishi Electric Дизайн MSZ-EF35VGKB (MUZ-EF35VG)

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду