Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ

Mitsubishi Electric Виробник: Mitsubishi Electric
Виконаємо монтаж обладнання
+380939539174   +380679539175   +380930790072
Покупка в кредит

Перед покупкою частинами або в розстрочку уточніть будь ласка наявність товару!

В наявності
75 369.00грн.

Опис Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ

Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan – це повноцінний тепловий насос. Система є добре продуманим обладнанням, в якому використовується безліч сучасних технологій, що дозволяють досягти максимально можливої ​​енергоефективності за мінімального споживання електроенергії. Ця спліт-система за рахунок інверторного керування відрізняється високою енергоефективністю. Особливість даної моделі полягає в можливості роботи на обігрів навіть за температури повітря на вулиці, що досягає -25 С (обладнаний електронагрівачем піддону зовнішнього блоку). Система очищення повітря Plasma Quad видалить не тільки неприємні запахи, а й усі небезпечні мікроорганізми та бактерії. Кондиціонер має гранично низькі шумові характеристики, а повітряний потік, що створюється, практично не відрізняється від природного.

Особливості та функції кондиціонера Mitsubishi Electric

• Елегантний дизайн, ергономічність конструкції.

• Робота в режимі нагрівання за температури зовнішнього повітря до -25°C. Стабільна теплопродуктивність за низької зовнішньої температури. Встановлено електронагрівач піддону зовнішнього блоку.

• Plasma Quad – високий ступінь фільтрації системи дозволяє вловлювати пил та частинки мікро- та нанометрової величини, а також ароматичні сполуки.

• Мінімальний рівень шуму становить лише 20-25 дБ(А) (залежно від моделі), що робить кондиціонер ідеальним рішенням для кондиціювання спальні чи дитячої кімнати.

• Режим економії електроенергії Econo Cool.• Режим I-Feel – в цьому режимі мікропроцесор працює в режимі, що постійно навчається, а саме, він щоразу аналізує поточну температуру і запам'ятовує температуру, що задається користувачем, і в кожному наступному випадку, на підставі раніше отриманих даних, визначає найбільш комфортні для конкретного режиму користувача установки параметрів кондиціювання залежно від поточної температури

• I-See Sensor – завдяки використанню інфрачервоного датчика температури, кондиціонер сканує температуру поверхні підлоги (насправді вимірюючи не температуру на виході з кондиціонера, а фактичну температуру повітря) у секторі 150°, на підставі чого блок управління регулює температуру повітря в приміщенні.

• Автоматичний перезапуск - при раптовому відключенні кондиціонера, наприклад, внаслідок збою живлення, після відновлення подачі електроенергії кондиціонер автоматично відновлює свій режим роботи

• Автоматичні жалюзи, що забезпечують рівномірний та прискорений розподіл кондиціонером повітря по всьому приміщенню.

• Таймер – кондиціонер обладнаний таймером, що дозволяє задавати час увімкнення/вимкнення в 24-годинному режимі протягом тижня, включаючи до 4-х установок на кожен день

• Значні можливості по довжині магістралі холодоагенту та перепаду висот.
75 369.00грн.

Характеристики Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ

Характеристики кондиціонування
Колір Білий
Максимальна кількість внутрішніх блоків 1
Площа приміщення 25 м²
Потужність обігріву 3,2 кВт
Потужність охолодження 2,5 кВт
Режими роботи Нічний | Обігрів | Охолодження | Вентиляція
Тип Спліт-система
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип фреону R410А
Функції Wi-Fi
Інформація про товар
MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ
75 369.00грн.

Відгуки Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Zubadan MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду