Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE

Mitsubishi Electric Виробник: Mitsubishi Electric
Виконаємо монтаж обладнання
+380939539174   +380679539175   +380930790072
Покупка в кредит

Перед покупкою частинами або в розстрочку уточніть будь ласка наявність товару!

В наявності
92 500.00грн.

Опис Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE

Mitsubishi Electric серії FH Deluxe
У всі часи, створюючи кондиціонери повітря для дому, компанія Mitsubishi Electric мала одну мету - створення природного комфорту. Багато років досліджень спрямовані на вивчення особливостей людського сприйняття та відчуттів. Серія MSZ-FH втілила останні наукові та технологічні досягнення в галузі очищення повітря та розподілу повітряних потоків. Це кульмінація наших зусиль для створення здорової атмосфери у вас вдома.

Plasma Quad
Повітря, подібно до води, ми використовуємо неусвідомлено. Проте це найважливіший чинник, що впливає на здоров'я людини. Зазвичай повітря містить безліч забруднюючих частинок. Їх потрібно видалити та нейтралізувати для того, щоб зробити його чистим та свіжим. Унікальна система очищення повітря Plasma Quad («плазма квад») має 4 напрямки дії: бактерії, віруси, алергени та пил.

Природний повітряний потік
Для того, щоб повітряний потік кондиціонера був безпечним і здоровим, він повинен бути близьким до того, що зустрічається в природі. Компанія Mitsubishi Electric знайшла рішення, назвавши його "Природний повітряний потік". Імітувати його дозволяє гнучке керування виконавчими пристроями внутрішнього блоку серії FH.

Роздільне керування заслінками
Роздільна керування повітряними заслінками призначене не тільки для широкого охоплення приміщення, але і для створення комфорту одночасно для двох користувачів.

Функція, що імітує природний повітряний потік, позбавить неприємного відчуття прямого або циклічного потоку, створюваного штучним механічним пристроєм

3D i-see Sensor
Високогірний курорт Киригаміні - це одне з найвідоміших туристичних місць у Японії, яке щороку приваблює своєю атмосферою та красою тисячі туристів з усього світу. Компанія Mitsubishi Electric здатна відтворити відчуття цього курорту у вас вдома. Для цього було виміряно та проаналізовано параметри природних повітряних потоків. Використовуючи отримані результати, розробники запрограмували управління вентилятором внутрішнього блоку серії FH таким чином, що воно передає особливості природних потоків і створює відчуття спокою і тиші.

Режим "i save"
Режим I Save дозволяє одним натисканням кнопки перевести систему в режим зниженого електроспоживання. Наприклад, ви лягаєте спати віддаєте перевагу прохолодному повітря під час сну. Ви натискаєте кнопку "i save" і кондиціонер нагріває повітря лише до 18°С. Прокинувшись вранці, ви натискаєте ту кнопку ще раз, і система повертається до попередніх налаштувань (22°С). Ця функція також може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення, наприклад заміського котеджу. Чергова температура може бути знижена до +10°С.

Короткий опис кондиціонерів з інвертором Mitsubishi ElectricDeluxe MSZ-FH*VE
  • Датчик 3D I-SEE створює тривимірну температурну картину приміщення та знаходить у ньому становище людей. На цих даних базуються режими автоматичного відхилення або повітряного потоку, а також режим енергозбереження.
  • Система очищення повітря Plasma Quad дозволяє швидко позбутися бактерій, вірусів, алергенів та пилу. Вбудований фільтр, що дезодорує, ефективно видаляє неприємні запахи.
  • Природний повітряний потік внутрішнього блоку передає особливості природного руху повітря та непомітно створює відчуття спокою та тиші.
  • Роздільна керування повітряними заслінками для широкого охоплення приміщення, а також створення комфорту одночасно для декількох користувачів.
  • Рекордно високий рівень енергоефективності дозволяє використовувати кондиціонер цілодобово, не переймаючись вартістю електроенергії.
  • Низький рівень шуму – 20 дБ.
  • Значні можливості по довжині магістралі холодоагенту та перепаду висот.
  • Встановлення на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивання магістралей.
92 500.00грн.

Характеристики Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE

Характеристики кондиціонування
Колір Білий
Комплектація Пульт ДУ
Максимальна кількість внутрішніх блоків 1
Площа приміщення 35 м²
Потужність обігріву 4,0 кВт
Потужність охолодження 3,5 кВт
Режими роботи Нічний | Обігрів | Охолодження | Вентиляція
Тип Спліт-система
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип фреону R410А
Ультрафіолетове очищення повітря Немає
Інформація про товар
MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE
92 500.00грн.

Відгуки Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду