Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN1B

Samurai Виробник: Samurai
Виконаємо монтаж обладнання
+380939539174   +380679539175   +380930790072
Покупка в кредит

Перед покупкою частинами або в розстрочку уточніть будь ласка наявність товару!

В наявності
15 540.00грн.

Опис Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN1B

Настінні спліт-системи Samurai DC Inverter R410 SMA-09HRDN1B ION складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку, комплектуються пультом дистанційного керування, можуть оснащуватися різноманітними фільтрами для очищення повітря, володіють розвиненими електронними функціями для зручності керування, компресор змінної потужності. , Порівняно з системами постійної потужності. Внутрішній блок призначений для встановлення на стіні, під стелею приміщення, може бути різноманітного дизайну, сучасні моделі оснащені прихованим під панеллю індикатором температури.

Samurai-FZ DC-inverter – найновіша серія з глянцевим корпусом внутрішнього блоку, прихованим LED-дисплеєм, із спеціальним покриттям теплообмінників "Golde Fin", із класом енергоефективності A++ (для режиму охолодження).

  • Golden Fin
Золоте покриття ребра теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища.

  • Multi-Bend Heat Exchanger.
Підвищена тепловіддача. У блоках використовують теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи.

  • Іонізатор.
Система очищення повітря кондиціонера має високоефективний іонізатор, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, суперечки цвілі та віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чистоту та свіжість повітря у приміщенні.

  • Нічний режим Night Mode.

Режим активується з ПДУ та забезпечує створення комфортних умов для спокійного та глибокого сну протягом 7-ми годинного циклу зі зміною заданих температурних значень, а також встановлення мінімального рівня шуму та економної витрати електроенергії. Після цього температура повертається до спочатку заданого значення.


  • Dry Mode.
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря, що повторюється включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при ввімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька" або слово "DRY".

  • Самоочищення Self-Cleaning
Самоочищення. При вимиканні кондиціонера на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентилюючи та підсушуючи теплообмінник.
15 540.00грн.

Характеристики Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN1B

Характеристики кондиціонування
Колір Білий
Комплектація Пульт ДУ
Максимальна кількість внутрішніх блоків 1
Площа приміщення 25 м²
Потужність обігріву 2,6 кВт
Потужність охолодження 2,5 кВт
Рівень шуму, внутрішній блок 27 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок 52 дБ
Режими роботи Обігрів | Охолодження
Робочий діапазон температур -15 до +38 °C
Тип Спліт-система
Тип компресора Інверторний
Тип установки внутрішнього блоку Настінний
Тип фреону R410A
Інформація про товар
SMA-09HRDN1B
15 540.00грн.

Відгуки Кондиціонер Samurai SMA-09HRDN1B

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду